جهت عضويت ايميل خود را ثبت كنيد
   
  
 
 
 
 

به پایگاه اطلاع رسانی بیت مرجع عالیقدر مرحوم آيةالله العظمی شیرازی (رضوان الله تعالی علیه) و دفتر آيةالله حاج سید محمدعلی شیرازی (دامت برکاته) خوش آمدید.                             روابط عمومی پایگاه

دیدار آیةالله العظمی سبحانی تبريزی با آیةالله شیرازی
 دیدار آیةالله العظمی سبحانی تبريزی با آیةالله شیرازی (1396/05/04)

حضرت آیةالله العظمی حاج شیخ جعفر سبحانی تبریزی(مدّ ظلّه العالی) از مراجع تقلید قم که در این ایام در مشهد مقدس به سر می برند عصر روز گذشته با آیةالله آقای حاج سید محمد علی شیرازی(دامت برکاته) در دفتر ایشان در حسینیّه امام أميرالمؤمنین(علیه أفضل الصلوة والسلام) دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آيةالله شیرازی، در این دیدار طرفین ضمن ابراز مسرّت از این دیدار، پیرامون مسائل مختلف دینی و اجتماعی و اوضاع عمومی جهان اسلام بويژه منطقه ونیز برخی از فروع فقهی و مسائل علمی بحث و گفتگو نمودند.

در ادامه این دیدار آیةالله العظمی سبحانی مستفسر اوضاع مدرسه علمیه مرحوم آیةالله العظمی شیرازی(ره) در نجف اشرف و روند برنامه های درسی و دیگر فعالیت های علمی آن مرکز شدند.

آیةالله شیرازی طیّ گزارشی برنامه های درسی، تعداد طلاب ساکن در مدرسه با تابعیّت های مختلف، تعداد طلاب شرکت کننده در دروس آزاد، برنامه های تبلیغی و دیگر فعالیت های علمی و دینی مدرسه را به استحضار آيةالله سبحانی رساندند.

ایشان همچنین گزارش کوتاهی از حوزه درسی حسینیّه امام امیرالمؤمنین(علیه أفضل الصلوة والسلام) که مستقیماً زیر نظر ایشان اداره می شود و دیگر برنامه های دینی، فرهنگی و خدماتی این مرکز و دیگر مراکز وابسته در هند، پاکستان و افغانستان را به استحضار معظم له رساندند.

حضرت آيةالله العظمی سبحانی در پایان این دیدار ضمن تقدیر و تشکر فراوان از فعّالیت ها و کوشش بی دریغ آیةالله شیرازی در ارائه خدمات علمی، دینی و رفاهی به حوزه علمیه نجف اشرف ومشهد مقدس و دیگر کشورها، برای تداوم و مزید تأییدات ایشان در ظلّ عنایات حضرت بقيةالله (ارواحنا فداه) دعا نمودند.

آيةالله شیرازی نیز ضمن تقدیر از تشریف فرمایی آيةالله العظمی سبحانی و ارج نهادن بر خدمات علمی و دینی معظم له، مزید تأییدات و توفیقات ایشان در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) را از خداوند متعال مسألت نمودند.

 
۱۳۹۷ جمعه ۳ فروردين
   
 
نسخه عربي سايت پايگاه 
 
   
3 تعداد کاربران آنلاین
182 تعداد بازدیدکنندگان امروز
1568 تعداد بازديد كنندگان هفته
8777 تعداد بازدیدکنندگان ماه
1343145 تعداد بازدیدکنندگان کل
 
 
كليه حقوق مادي و معنوي سايت محقوظ و متعلق به دفتر آيةالله حاج سیّد محمّدعلی شیرازی می باشد
Designer:M.R.Ayazdehpour